O nas

Nasza misja

Jako grupa doświadczonych w branży ludzi chcemy aby każdy miał szanse zostać świadomym odbiorcą i co za tym idzie oszczędzać na swoich rachunkach. Żyjemy w czasach gdzie bardzo dużo ludzi czy firm musi dokładnie liczyć swoje wydatki by móc normalnie funkcjonować. W naszych szeregach mamy setki przedstawicieli, którzy na przestrzeni lat pomogli tysiącom ludzi. Jednak to jest tylko kropla w morzu potrzeb. Portal ten powstał żeby dotrzeć do jak największej grupy zwłaszcza w momencie gdy ceny zaczęły dochodzić do absurdalnych wartości w roku 2022.

Co robimy?

Nie bieżąco monitorujemy rynek w poszukiwaniu najlepszych ofert dla naszych klientów, pomagamy dobrać najlepsze warunki indywidualnie skierowane do Państwa potrzeb. Gdy doszukamy się nieprawidłowości w rachunkach rozwiązujemy problemy generując dodatkowe oszczędności. Każdy z nas wie jak aktualnie wygląda faktura za prąd. Jest tam cały szereg opłat, na których mało kto się zna i dokładnie wie za co tak naprawdę płaci. Dobierając zarówno odpowiednią umowę oraz optymalizując parametry pod indywidualne potrzeby odbiorcy jesteśmy w stanie ugrać często nawet 50% oszczędności w skali roku co wydaje się być wręcz absurdalne, ale tym bardziej pokazuje do czego doprowadziła niska świadomość społeczna oraz „wolny rynek” będący tak naprawdę zmonopolizowanym przez spółki skarbu państwa.

Dlaczego my?

Kolokwialnie można nas nazwać księgowymi od prądu. Gdy zaczynamy współpracę zajmujemy się wszystkim od A do Z.
– Ustalamy wszystkie szczegóły dotyczące aktualnej umowy oraz parametrów dystrybucyjnych. Sprawdzamy czy nie płacą państwo żadnych dziwnych dodatkowych opłat lub kar nie będąc tego świadomym.
– Weryfikujemy kiedy nowa umowa może wejść w życie i przedstawiamy dla Państwa propozycję najatrakcyjniejszych na rynku ofert dokładnie przy tym tłumacząc na jakich jest są one zasadach.
– Załatwiamy wszystkie formalności z dotychczasowym sprzedawcą, dostarczamy wszystkie niezbędne dokumenty i ustalamy kiedy nowa umowa może zacząć obowiązywać.
– Po zawarciu umowy jesteśmy cały czas dostępni pod naszą infolinią by móc odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

Analiza rynku:
Na bieżąco monitorujemy rynek zarówno energii elektrycznej jak i gazu zmiennego. Znamy ceny i odpowiednio reagujemy w zależności od aktualnej sytuacji, chętnie się tymi informacjami również dzielimy za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych.
Szybkość i wygoda:
Doskonale wiemy, że nikt nie lubi stać w długich kolejkach, analizować i wypełniać stosy papierów. Dlatego korzystając z naszych usług jesteś zwolniony z tych obowiązków. Przygotujemy dla Ciebie analizy ofert i przedstawimy w prosty i czytelny sposób. Przeprowadzimy wszystkie formalności i przygotujemy dokumenty, a to wszystko bez wychodzenia z domu.
Indywidualne podejście:
Do każdego podchodzimy tak samo, nie ważne czy masz dużą firmę produkcyjną czy domek jednorodzinny. Jesteśmy profesjonalistami i zależy nam na każdym kliencie. Twoje rachunki zostaną indywidualnie przeanalizowane i proponowane rozwiązania będą dostosowane specjalnie pod Ciebie uwzględniając wszystkie potrzeby i wymagania przed nami stawiane.
Gwarancja niższych cen:
Umowy, które oferujemy zabezpieczają już tysiące przedsiębiorstw w całej Polsce. Wynika to z wieloletniego doświadczenia w branży oraz szczegółowej analizy dostępnych na rynku rozwiązań. Świadczy o tym chociażby nasza skuteczność w przedłużaniu już aktualnych umów, która wynosi 95%.